Gdynia Witomino-Gdynia Wielki Kack-Gdańsk Centrum - Aktualności 20142015

Aby odtwarzać dźwięk na stronie musisz zaktualizować przeglądarkę do najnowszej wersji bądź zainstalować wtyczkę Flash. Gdynia Witomino-Gdynia Wielki Kack-Gdańsk Centrum. To więcej niż przedszkole. Zajęcia Dla Malucha. Wycieczka do Akwarium Gdyńskiego. Dzisiaj wybraliśmy się na wycieczkę do Gdyńskiego Akwarium. Pokaż szczegóły. Dzisiaj wybraliśmy się na wycieczkę do Gdyńskiego Akwarium. Ryby nic a nic nie bały się nas i podpływały do rąk. Przeżycie było nieaamowite, a dzieci okazały się bardzo odważne.

OVERVIEW

The site akademiaprzedszkolaka.org presently has a traffic ranking of zero (the smaller the superior). We have traversed twenty pages within the website akademiaprzedszkolaka.org and found zero websites interfacing with akademiaprzedszkolaka.org. We were able to discover three contacts and addresses for akademiaprzedszkolaka.org to help you connect with them. We were able to discover one social network accounts linked to this website. The site akademiaprzedszkolaka.org has been online for seven hundred and nine weeks, two days, twenty-two hours, and forty-four minutes.
Addresses
Online Since
Dec 2010

AKADEMIAPRZEDSZKOLAKA.ORG TRAFFIC

The site akademiaprzedszkolaka.org is seeing varying amounts of traffic within the past the year.
Traffic for akademiaprzedszkolaka.org

Traffic ranking (by month) for akademiaprzedszkolaka.org

Traffic ranking by day of the week for akademiaprzedszkolaka.org

AKADEMIAPRZEDSZKOLAKA.ORG HISTORY

The site akademiaprzedszkolaka.org was first recorded on December 03, 2010. It is now seven hundred and nine weeks, two days, twenty-two hours, and forty-four minutes old.
REGISTERED
December

SITE LENGTH OF LIFE

YEARS
MONTHS
DAYS

WHAT DOES AKADEMIAPRZEDSZKOLAKA.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of akademiaprzedszkolaka.org Mobile Screenshot of akademiaprzedszkolaka.org Tablet Screenshot of akademiaprzedszkolaka.org

Ceferty Sp. z o.o.

Krzysztof Kacki

ul. Klodnicka 7/13

Wroclaw, 54-217

Ceferty sp. z o.o. sp. k.

Krzysztof Kacki

ul. Klodnicka 7 13

Wroclaw, 54-217

First Name Last Name

Street

City, 00-000

AKADEMIAPRZEDSZKOLAKA.ORG SERVER

We diagnosed that a lone page on akademiaprzedszkolaka.org took four thousand eight hundred and seventy-three milliseconds to stream. We could not detect a SSL certificate, so in conclusion our web crawlers consider akademiaprzedszkolaka.org not secure.
87.98.236.58

NAME SERVERS

dns17.ovh.net
ns17.ovh.net

We discovered that this domain is operating the Apache/2.2.22 (Debian) server.

Gdynia Witomino-Gdynia Wielki Kack-Gdańsk Centrum - Aktualności 20142015

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site states the following, "Aby odtwarzać dźwięk na stronie musisz zaktualizować przeglądarkę do najnowszej wersji bądź zainstalować wtyczkę Flash." I noticed that the web page said " Gdynia Witomino-Gdynia Wielki Kack-Gdańsk Centrum." They also stated " Dzisiaj wybraliśmy się na wycieczkę do Gdyńskiego Akwarium. Dzisiaj wybraliśmy się na wycieczkę do Gdyńskiego Akwarium. Ryby nic a nic nie bały się nas i podpływały do rąk. Przeżycie było nieaamowite, a dzieci okazały się bardzo odważne."

ANALYZE MORE WEB SITES

Aktualności - Akademia Przedszkolaka

Witamy na nowej stronie A. Dotychczasowa strona została zarchiwizowana pod adresem. Strona przygotowana przez firmę HuzarCom.

Przedszkole Publiczne nr 9 Akademia Przedszkolaka

Przedszkole Publiczne nr 9 Akademia Przedszkolaka. Aktualności Co się wydarzy? Wycieczka - Ranczo pod Olszyną. Pozycje literatury dziecięcej rozwiązujące problemy wychowawcze. Naszą witrynę przegląda teraz 6. Przedszkole Publiczne nr 9 Akademia Przedszkolaka. 1 Gdy dzień wstaje i wita świat. Z wielką ochotą wstaję i ja.

Coaching Wrocław akademiaprzemiany.pl

Anioły potrafią fruwać, ponieważ traktują siebie lekko. Kimkolwiek jesteśmy, bez względu na to skąd pochodzimy i w co wierzymy, idąc przez życie co rusz natrafiamy na różnego rodzaju trudności i przeszkody. Jakie są najczęstsze tematy mojej pracy indywidualnej? Planowanie i rozwój kariery zawodowej.

Akademia Przygody Stowarzyszenie z siedzibą w Twierdzy Kłodzkiej www.akademiaprzygody.org

Stowarzyszenie z siedzibą w Twierdzy Kłodzkiej www. Konferencja odbędzie się w sobotę 13 grudnia 2014 roku o godz. 00 w Muzeum Ziemi Kłodzkiej przy ul. Przygoda w Kotlinie Kłodzkiej! Wyciągani.

Niepubliczne prywatne przedszkole Poznań Smochowice - rekrutacja - Prywatne Przedszkole Akademia Przyrody

Czesne 550zł, wpisowe 500zł. Przyjmujemy dzieci na czas wakacji. Możliwe są też pobyty tygodniowe, w określone dni lub godziny.